برداشتن ابروها برای آقایان موضوعی بسیار غلط و منسوخ شده است . زیرا جای خالی تار موهای برداشته شده می توانند بسیار زننده باشد . از این رو فرست کلاس برای کامل کردن طرح ابروی آقایان اقدام به خلق یک روش ابداعی برای بهتر دیده شدن ابروی آقایان نموده است . در این روش به هیچ عنوان از برداشتن ابرو برای کامل کردن آن استفاده نمی گردد و توسط  شانه و قیچی و با روش ابداعی طرح ابرو ها اصلاح می گردد . تفاوت مهم این روش با دیگر روش ها در اینست که کاملا می توان فرم ابرو ها را بدون به هم ریختن چهره طبیعی آقایان تغییر مثبت داد .

طرح تکامل ابرو

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

مجموعهآرایش و زیبایی

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

ابروها بی شک یکی از اجزا اصلی صورت می باشد که در حالت چهره تاثیر شگفت انگیزی دارد. (نازوب) شکل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن را از بین ببرد. طراحی و درست كردن ابروها دقیقا مثل انتخاب عینك بروی صورت میباشد كه اگر ابروها به فرم صورت نخورند فرم صورت بهم خورده و شكل انرا را تغییر میدهند.

چگونه ابروانتان را بردارید؟

1- ابروها را تا 3-4 هفته به حال خود رها کنید تا موهای ابرو خوب رشد کنند.

2- طرح و الگوی ابرو خود را با یک مداد ابرو و یا لب ترسیم کنید. سپس درون الگو را با مداد ابرو پر کنید.
 

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

نکته: فرم صحیح ابرو زمانی است که ابتدای ابرو با مرکز پره بینی در یک راستا و قوس ابرو بالای 3/1 انتهایی چشم قرار گیرد(A)  و از خط فرضی که از قسمت خارجی پره بینی آغاز میگردد و از بخش خارجی چشم عبور میکند نباید ابروبیشتر امتداد یابد(C). همچنین ابتدا و انتهای ابرو تا آنجا که ممکن است  باید در یک راستا قرار گیرند.
 

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

3- موهایی که خارج از خط الگو میباشند را با موچین و یا بند انداختن بکنید.

4- موهای ابرو را به سمت بالا شانه کرده و موهای بلند را کوتاه کنید.

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

5-با مداد ابرو ،درون ابرو و قسمت تحتانی ابرو  را بکشید و در آخر با استفاده از ژل ویژه ابرو،فرم ابروها را ثابت کنید.

 .