کیفیت در آرایشگاه مردانه

کیفیت در آرایشگاه مردانه 

كيفيت در خدمات آرايشگاه مردانه در بخش هاي مختلف قابل بررسي است : 

اصلاح و فرم مو و سرويس هير كات آرايشگاه مردانه : ما 2 نوع آرايشگر داريم : آرايشگر حرفه اي و آرايشگر غير حرفه اي . آرايشگر حرفه اي بودن به شعار و يا تعريف تمجيد آرايشگر از خود نيست .متاسفانه در كشور ما آرايشگر نقش يك كارگر را دارد و تعريف تخصصي تري از آن نشده است. از شما مي پرسم در جهاني كه در هر دقيقه ده ها ايده در رشته زيبايي قابل دسترس مي شود چگونه يك كارگر مي تواند از آنها بهره ببرد . آرايشگراني كه فقط چند متد ساده را آن هم در سال هاي دور گذشته فرا گرفته اند و تعصب آنچناني بروي علم و تكنيك هاي بسيار ناچيز خود دارند حرفه اي نيستند . آرايشگراني كه مشتري را صرفا مقداري پول در سر رسيد هر ماه مي بيند حرفه اي نيستند . آرايشگراني كه علم و محصولات و مواد مصرفي روز دنيا بيشتر از لياقت مشتري خود مي دانند حرفه اي نيستند . آرايشگراني كه دو روز نيست مهر مدارك آنها خشك شده ولي اندازه دو قرن ادعا  دارند  و تمام نيرو خود براي تخريب همكاران استفاده مي كنند ،حرفه اي نيستند . ارايشگري حرفه اي است كه در ابتداي امر عاشق اين رشته باشد و ارائه خدمات و مراوده با مردم را دوست داشته باشد .آرايشگر حرفه اي كسي است كه هميشه شاگرد خوبي باشد و حتي از مشتريان و زير دستان خود مطلب بياموزد. سطح معلومات بالا و داشتن دانش روز در بخش هاي مختلف علم زيبايي فقط در نزد آرايشگري حرفه اي است كه حاضر است براي پيشرفت خود و رضايت بيشتر مشتريان زمان ، پول و انر‍ژي هزينه كند. در مجموع فردي كه مي تواند با حضور و هنر خود تجربه اي عالي از زيبايي و اعتماد به نفس را به مشتريان هديه كند هميشه مي تواند در مسير حرفه اي بودن اين رشته باشد . ساده نيست سادگي آموختن ، سادگيست سادگي آموختن .ساده باشيم گرچه ساده بودن سخت است . 

- زمان بندي آرايشگاه : يك آرايشگاه مردانه با كيفيت آرايشگاهي است كه براي هر خدمات آرايشگاه زمانبندي مناسبي را در نظر بگيرد و در زمان و انر‍ژي مشتري آرايشگاه صرفه جويي كند . امكانات يك آرايشگاه مردانه بايد در حدي باشد كه بتواند تا اندازه زيادي انتظارات مشتري را براي مراجعه و گرفتن خدمات در زمان مقرر برآورده كند . و يا اگر تاخيري در روند اجراي خدمات به وجود آمد زمان از دست رفته را با خدماتي تكميلي و مناسب چهره آن فرد به بهترين شكل جبران نمايد .براي سال هاي سال سيستم نوبت دهي در آرايشگاه مردانه سنتي وجود نداشت و مشتري مجبور به انتظار كشيدن هاي طولاني بروي صندلي هاي نه چندان راحت آرايشگاه ها داشت . به طور مثال اگر شما در پايان هفته يا روز هاي پايان سال نياز به خدمات آرايشگاه مردانه داشته باشيد با حداقل بين 4 تا 5 ساعت براي آرايشگاه وقت بگذاريد .البته لازم به ذكر است كه همكاري با سيستم نوبت آرايشگاه هاي مردانه مي تواند تا اندازه زيادي اين مشكل را برطرف نمايد . مثلا افرادي هستند كه براي انجام خدمات از 24 ساعت قبل اقدام به رزو سرويس آرايشگاه مي كنند و معمولا كار اين دوستان كامل تر انجام مي گيرد 

كيفيت در آرايشگاه مردانه

بهترین مدل مو برای شما

سرويس مو سالن مردانه سرویس اول ارایشگاه فرست کلاس : سرویس های مربوط به مو آرایشگاه مردانه می باشد که بر اساس تکنیک های کمپانی های زیبایی معتبر و بر مبنای زوایای صورت فرد مورد نظر طراحی می گردند . انتخاب مدل مو بر اسا س ژورنال ها اساسا موضعی غیر منطقی است زیرا ممکن است برخی از مدل ها و فرم های مو برای همه مناسب نباشند و چهره آنها را بهتر نکند .  هنر آرایشگران و کارشناسان زیبایی  دوره دیده  فرست کلاس به شما کمک می کند تا بهترین مدل و فرم مو های خود را به آسانی بدست بیاورید و چهره خود را کامل تر کنید .همچنین شما می توانید برای  مدل موهای بلند تر از اندازه فعلی موها یتان با ارایشگران ارایشگاه فرست کلاس برنامه ریزی کنید و در ماه های اتی به اندازه مو دلخواه بدون نگرانی از بهم ریختگی موها و از مدل درامدن انها برسید . 

این سرویس در سبک ها و روش های گوناگون اجراء می گردند. به طور مثال برای موهای فر و مجعد و یا موهای سوزنی یا موهای بلند و کم پشت به روش های مختلف خدمات رسانی خواهد شد . شما می توانید اطمینان داشته باشید که هر سبک و مدل دلخواه با هر شرایط مو در سرویس مو فرست کلاس قابل انجام است . این سرویس با دو بار شتشو و فرم دهی رایگان با بهترین مواد و محصولات انجام می گیرد به گونه ای که برای هر فرد محصول مناسب آن استفاده می گردد.در این روش شما با بهترین محصولات که مناسب موی شماست آشنا شوید و از آنها استفاده نمائید .  مو سرویس دوم ارایشگاه مردانه فرست کلاس : موی سر از اجزاء مهم چهره می باشد و حالت و رنگ و مدل آن نقش بسیار زیادی در چهره آقایان ا یفاء می کند . به طور مادر زادی  موها در انواع مختلف هستند و می تواندد در انواع موی خشک ، موی چرب یا وز و فر و یا بشیار حساس و شکننده باشند . رسیدگی و نگهداری از هر کدام از انواع مو نیاز به تشخیص درست و استفاده از محصولات مکمل عالی دارد تا همیشه موهای شما در بهترین شکل ممکن باقی بماند . اسپای مو یک سرویس بسیار نوین برای رفع مشکلات مو است که ارایشگر حرفه ای با این سرویس می توانند به مدل خواه شما بیشتر نزدیک شوند . 

آرایشگر ایرانی

آرایشگر ایرانی  :

همان طور که ورد زبان هاست ما ایرانی ها در رشته ای نیست که موفق نباشیم . امروزه متخصصیین ایرانی درسراسر گیتی میدرخشند.در رشته های زیبایی ایرانی ها استعداد فوق العاده ای دارند . روحیه  شفاف ایرانی پیرو زندگی فعال و پویا است و سرزندگی و شادی را می پسندد به غم و غصه ترجیح میدهد و از این روست که هزاران نفر در ایران رشته زیبایی را ذاتا دوست دارن و از شاد کردن و بهتر کردن مردم در آرایشگاه ها و مراکز زیبایی لذت می برند . در جامعه ای که میلیون ها توان پول فقط در یک روز برای برخی ار افراد قابل دسترس است چرا باید دست عظیمی از جوانان جذب فعالیت زیبایی شوند . دلیل ان اینست که آرامش حاکم بر محیط های زیبایی را می پسندند و به هر قیمتی حاضر به پول سازی نیستند . در کنار این موضوعات مهم یک نکته منفی در عملکرد آرایشگران ایرانی دیده می شود و آن اینست که ما در دنیای زیبایی ابداع کننده نیستیم و بیشتر از دانش کشورهای پیشرفته در این علم آنهم به طور واقعا ناقص  استفاده می کنیم . در واقع ما خیلی ناقص تقلید هنر مندان خارجی را می کنیم .نکته منفی دیگر اینست که بازار به آرایشگران ایرانی حکم می کند که چقدر حرفه ای باشند . اکثر آرایشگران به اصطلاح حرفه ای ایرانی تمام دانش شان مربوط به دوران شاگردی شان است زیرا دیگر نیاز به افزایش مهارت های گوناگون زیبایی در خود را ضروری نمی بینند . این در حالی است که رشته زیبایی یکی از بزرگ ترین و مهم ترین رشته ها در دنیا است و مثل این می ماند که یک پزشک یک داروی بسیار پیشرفته را نیاز نبیند که بشناسد . آرایشگر حرفه ای به کسی اطلاق می شود که بسیار جلوتر از مشتریان و دیدگاه آنها حرکت کند و تا اندازه ای برای موفق در این رشته ایجاد نیاز در مشتری بسیار مهم تر رفع نیاز های قدیمی آنهاست . امروزه سرویس های میان رشته زیادی به آرایشگاه ها و مراکز مراقبت و زیبایی تعلق گرفته است . مثلا سرویس های پوستی قبلا متعلق به پزشکان بود ولی در حال حاضر سرویس های پوستی ابداع شده که به هیچ عنوان نیاز به پزشک ندارد و اصلا پزشکان برای این سرویس ها وقت نمی گذارند زیرا ویزیت گرفتن برای کار با یک دستگاه ساده بسیار برای آنها پول ساز تر است به همین دلیل برای سرویس های عادی تر که با محصولات مرغوب انجام می شود علاقه ندارند . از طرفی محصولاتی به بازار آمده که نیاز به وجود پزشک را به صفر رسانده است و کاملا علمی و قانونی هستند ولی جالب است که این محصولات در سوپر مارکت ها دیده می شود ولی در یک آرایشگاه اثری از آنها دیده نمی شود زیرا سوپر مارکت ها نیاز آن را ساخته اند و آنها را در دسترس مشتری قرار داده اند . در هر صورت آرایشگر ایرانی در حال فعالیت با تفکر سنتی و قدیمی دیروز است . امیدواریم روزی فرا برسد که آرایشگران ایرانی بتوانند در سطح جهانی حرف بیشتری برای گفتن داشته باشند و الگو دیگران باشیم . سپاس 

بهترین آرایشگاه مردانه

 بهترین آرایشگاه مردانه و داماد چه آرایشگاهی است ؟ این می تواند سوال خوبی باشد .سلیقه و شخصیت آقایان ،مردان و داماد های محترم ایرانی واقعا متفاوت است . مرکز فرست کلاس با سالها کار توانسته است پاسخی نسبی به این پرسش مهم بیابد . ارایشگاه مردانه و دامادی که بتواند برای تمام سلائق و تمام افراد کامل و بدون نقص باشد وجود ندارد . زیرا خواسته های همه یکی نیست و جالب است بدانید که یه آرایشگر حرفه ای هم نمی تواند یک مدل مو را دقیقا 2 بار برای یک فرد اجراء نماید .این را حتما شما نیز تجربه کرده اید که پس از هرمراجعه به آرایشگاه یک تجربه متفاوت و تقریبا نزدیک به آنچه که می خواهید باشد می رسید . منظور ما این نیست که یک آرایشگاه حق دارد هر مدل مویی را که دوست دارد اجراء کند . منظور ما این است که داشتن رضایت از یک آرایشگاه مردانه و داماد یعنی اینکه تا درصد های بالایی مشتری احساس اطمینان و آرامش از کلیت آن مرکز داشته باشد. فاکتور هایی نظیر فرهگ سازمانی آن آرایشگاه،بهداشت آرایشگاه،امکانات آرایشگاه و سرویس های متنوع آن ارایشگاه در کنار هنر آرایشگران چیره دست می تواند از آیتم های مهم مشتری برای رضایت کامل داشتن از آرایشگاه مردانه و داماد باشد .به عقدیه ما آرایشگاه مردانه ای بهترین است که مشتری برای آن نقش یک پادشاه را داشته باشد نه کمتر از آن .این به معنی کارگری یا پائین آوردن ارزش کارشناسان زیبایی نیست بلکه به این معناست که هر سرویس و خدمات ای که در مراکز زیبایی ارائه می گردد باید بر طبق نظر مشتری باشد . در واقع این نظر مشتری یک آرایشگاه است که پادشاه است و باید به آن احترام بی چون و چرا گذاشت .

بهترین آرایشگاه مردانه

درحال بارگذاری...
درحال بارگذاری...