خدمات فوق تخصصی داماد

خدمات زیبایی داماد :

فرست کلاس برترین سرویس دهنده زیبایی داماد در کشور می باشد . تمامی امکانات سالن های فرست کلاس در خدمت داماد ایرانی است،تا در مهم ترین مراسم زندگی،چهره ای گرم ،کامل و تاثیر گذار داشته باشند. ابتکار ما این است که داماد می تواند قبل از روز مراسم از کیفیت خدمات  مراسم کاملا مطمئن شود. در پکیج زیبایی داماد سرویس ها به گونه ای ترکیب شده اند تا با بهترین شرایط محل استراحت داماد در روز های قبل از مراسم سالن های فرست کلاس باشد . 

تلفن تماس:شمال تهران:22408758 - 88202419 - مرکز تهران:88202418 - غرب تهران44411986مدیریت:09194709500داماد

آدرس آرایشگاه مردانه و داماد

 

 

آرايشگاه مردانه 3

مدل مو داماد  :   انتخاب مدل مو داماد بر اساس عکس ها و ژورنال ها اساسا موضوعی اشتباه و قدیمی است .چهره هر فرد مشخصات و ویژگی های مخصوص خود را دارد و هر چهره ایی دارای نقاط قوی و نقاط ضعیف تر است که مانند اثر انگشت خاص و بی همتاست . این هنر کارشناس و تیم زیبایی است که می تواند در صورت داشتن تخصص،بهترین مشاوره ها را ارائه کند و عالی ترین و کامل ترین مدل و سبک را پیشنهاد و اجراء نماید .چیرمن مفتخر است با سالها تلاش در تمام زمینه های مربوط به پوست،مو و گریم تخصصی داماد تمامی موارد را پوشش تخصصی دهد و بر اساس چهره شما ارائه خدمات نماید زیرا اجراء برخی از مدل های کلیشه ایی قطعا کار ساده و پیش پا افتاده خواهد بود . از این رو به جای ارائه مدل های مو ی داماد ، از شما دعوت می کنیم تا با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

 

داماد

طرح تکامل چهره آقایان

 تا به حال شده که در آینه نگاهی به چهره خود بیندازید و از چهره خود راضی نباشید ؟ 

استادان نقاشی بسیار خاصی در دنیا هستند که می تواند از بین هزاران انسان چهره های کامل را بیابند و آنها را به عنوان زیبا ترین چهره یا جذاب ترین چهر معرفی نماید . آنها در یک پروسه  بسیار کوتاه حالت مختلف و البته طبیعی یک چهره را مانند لبخند ، اخم و بسیاری از تغییرات چهره را در موقعیت های احساسی و ذهنی رصد می کنند و افرادی که دارای بالاترین میزان تاثیر گذاری در حالات مختلف را دارا می باشند به عنوان یک سوژه مناسب معرفی می کنند . 

بهترين آرايشگاه مردانه

حال این سوال مطرح می شود که اصطلاح چهره بد و یا خوب درست است یا خیر . جالب است بدانید که در 99 درصد مواقع چهره بد وجود ندارد و هر چهره ای به علت اینکه ساخته هنر خداوند است از تمامی جهات بسیار زیبا و منحصر به صاحب خود است . چهره هر فرد  دارای خواص گوناگون است که اکثر مردم کمتر از آن اطلاع دارند . استادان بزرگ تاتر با شیوه های تخصصی علمی  شاگردان و بازیگران را به گونه ای پرورش میدهند که شناخت بیشتری نسبت به چهره خود پیدا کنند و از آنها استفاده کامل نمایند . چهره به اندازه ای توانا و هوش مند است که حالات درونی،تلقین و قرار دادن آن در شرایط بد نگهداری کاملا به کیفیت آن تاثیر می گذارد و می تواند آن را دچار تغیرات اساسی نماید . حتما دیده اید که انسانهای معنوی از چهره بسیار جذاب برخور دارند حال شاید جزء جزء چهره آنها زیبا نباشد . یا حتما بازیگران بسیار سر شناسی را دیده اید که اجزاء صورت زیبایی ندارند ولی به علت داشتن پوستی عالی و سلیقه بالایی که در ست کردن لباس و رسیدگی به خود دارند بسیار مطرح هستند . 

در این مقاله بسیار کوتاه سعی کردیم تا ذهنیت شما را نسبت به چهره خود تغیر دهیم. ثابت شده که روش های ساده بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید حس بهتری نسبت به چهره خود پیدا کنید . ساختن درونی آرام و زیبا اولین قدم آن است و در ادامه کارشناسان واقعی زیبایی می تواند نظرات خوبی را مناسب با فرهنگ جامعه به شما ارائه نمایند .   چهره شما خود زندگی است . 

چرا سرویس دامادی

چرا سرویس داماد :

رسیدگی به خود از ارکان مهم زندگی امروز به شمار می آید . یک جنبه از سرویس های زیبایی و تندرستی مانند سرویس آرایشگاه و یا اسپا و ماساژ رسیدگی به ظاهر است و بخش مهم آن در فاکتور های مهمی مانند افزایش اعتماد به نفس ، روحیه و ایجاد حس عزت نفس و شادی است . در جامعه ما رسیدگی به خود برای داماد کم رنگ تر از خانم هاست . به همین دلیل مراکز زیبایی عروس هر روز پر زرق و برق تر و حرفه ای تر میشوند و مراکز سرویس های دامادی به همان شکل سنتی خود باقی مانده اند . این در حالی است که زیبایی آقایان بشدت پیچیده تر و سخت تر است ... به طور مثال اگر شما به صورت یک خانم یک ماده آرایشی مناسب بزنید ایشان را زیبا تر خواهند شد ولی آرایش اصلا در شان داماد نیست پس شما مجبور هستید از گریم های تخصصی که جنبه کامل کردن چهره را به خوبی اجرا می کنند استفاده نمائید. شما در پایان سرویس گریم سینمایی نکته خاصی در چهره داماد  که موجب زشتی چهره ایشان شود نخواهید یافت. حال نکته در این است که گریم داماد یک تخصص میان رشته ای از گریم موقت سینمایی و تکینیک های زیبایی است  که بسیار مشگل تر از آرایش خاص است .در این بین جالب است که عروس خانم ها هزینه های گزافی برای یک آرایش نسبتا حرفه ای  پرداخت می کنند و داماد ها برای داشتن یک کار تخصصی مناسب قیمت های بسیار پایین سرویس های داماد در ایران غیر منصفانه می دانند .یا در مثالی دیگر در مراکز عروس برای سرویس های اضافی مانند سرویس های رنگ،پوست وغیره هزینه اضافی دریافت می کنند و ولی در اکثر مراکز حرفه ای داماد به این شدت برای کارهای مرسوم زیبایی هزینه دریافت نمی گردد . در هر صورت داماد 50 درصد یک مراسم ازدواج است و چرا وزنه تمامی هزینه های عروس به داماد در جامعه ما همیشه می چربد این خود جای یک بررسی مفصل دارد . ما معقدیم که هم عروس و هم داماد لیاقت بهترین سرویس ها را در مهم ترین مراسم زندگی شان دارند نه صرفا عروس خان های محترم . سپاس 

درحال بارگذاری...
درحال بارگذاری...